سازمان لیگ با رد درخواست باشگاه استقلال؛ شرایط بین این تیم و پرسپولیس مساوی است

به گزارش سیستم مدیریت محتوا، سازمان لیگ فوتبال خاطرنشان کرد کرد که شرایط برگزاری مسابقات دو تیم پرسپولیس و استقلال در نیم فصل اول لیگ 99-98 کاملا برابر است.

سازمان لیگ با رد درخواست باشگاه استقلال؛ شرایط بین این تیم و پرسپولیس مساوی است

به گزارش سیستم مدیریت محتوا و به تقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال، مسئولان باشگاه استقلال مدعی بودند که زمان بازی های این تیم در لیگ برتر زودتر از پرسپولیس است و به همین دلیل درخواست تغییر ساعت بازی با شهر خودرو در هفته سیزدهم لیگ برتر را دادند.

این در حالی است که ساعت بازی و شرایط برگزاری مسابقات هر دو تیم استقلال و پرسپولیس در 17 هفته نیم فصل اول (15 هفته دور رفت و 2 هفته دور برگشت) کاملا مساوی و برابر بوده است.

در 8 مسابقه استقلال زودتر از پرسپولیس به میدان رفته و در 8 مسابقه نیز پرسپولیس زودتر از استقلال به میدان رفته است. به همین دلیل تغییر زمان بازی استقلال با شهر خودرو امکان پذیر نیست.

پرسپولیس در هفته های یک، 5، 7، 8، 9، 10، 11و 17 زودتر از استقلال به میدان رفته و می رود و همچنین استقلال نیز در هفته های 3،2 6، 12، 13، 14، 15 و 16 زودتر از پرسپولیس به میدان رفته و می رود. در هفته چهارم لیگ برتر نیز دو تیم باهم مسابقه داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سازمان لیگ با رد درخواست باشگاه استقلال؛ شرایط بین این تیم و پرسپولیس مساوی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان لیگ با رد درخواست باشگاه استقلال؛ شرایط بین این تیم و پرسپولیس مساوی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید