فدراسیون فوتبال: برترین تصمیم را برای کادر فنی تیم ملی می گیریم

به گزارش سیستم مدیریت محتوا، مدیر رسانه ای تیم فوتبال ایران تاکید نمود صحبت های مطرح شده درباره شرایط سرمربی تیم ملی برآورد رسانه ای است.

فدراسیون فوتبال: برترین تصمیم را برای کادر فنی تیم ملی می گیریم

به گزارش سیستم مدیریت محتوا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، محمودرضا رضایی درباره شرایط تیم ملی ایران گفت: به کمک خدا و با همت و جدیت ویژه کادر مدیریتی فدراسیون، تیم ملی و بازیکنان پیروز شدیم برترین نتایج ممکن را در دور برگشت رقابت های انتخابی رقم بزنیم. پیش از اعزام به بحرین به علت نتایج دور رفت، تردیدهایی نسبت به کار سخت پیش رو وجود داشت، اما با حمایت ویژه فدراسیون فوتبال و دعای خیر مردم عزیز بار دیگر انتظارات از تیم ملی فوتبال کشورمان برآورده شد.

مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: خوشحالی مردم از نتایج کسب شده غیر قابل توصیف است و باید از 12 امتیازی که در چنین شرایط سختی بدست آمده است لذت ببریم. با این حال ضمن تکذیب هرگونه مذاکره با مربیان فوتبال، باید بگویم بعضی برآورد ها باعث ایجاد حواشی شده است. به خصوص مباحث مطروحه در مورد سرمربی تیم ملی که ضمن احترام به همه رسانه ها که نقش به سزایی در کسب پیروزیت تیم ملی در بحرین داشتند، باید گفت در شرایط فعلی تیم ملی و زمان به جای مانده تا آغاز مرحله نهایی انتخابی، مدیران فدراسیون فوتبال برترین تصمیم را در جهت منافع ملی اتخاذ می نمایند و پس از طی فرآیند تصمیم گیری ها و مراحل قانونی و فنی لازم، اقدامات مقتضی برای دور نهایی رقابت ها در آرامش انجام خواهد شد و به اطلاع طرفداران عزیز فوتبال می رسد.

منبع: جام جم آنلاین

به "فدراسیون فوتبال: برترین تصمیم را برای کادر فنی تیم ملی می گیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال: برترین تصمیم را برای کادر فنی تیم ملی می گیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید